Čelenka V hloubi duše

Autorská čelenka nesoucí obraz V hloubi duše , která vznikla v Beskydech ve spolupráci s Čelendy

Jedná se o čelenku pro celoroční využití (v zimě lehce zahřeje a v letních dnech nijak hlavu nepřehřívá). Díky svému materiálu je velmi hebká, elastická a při nošení tak téměř nevíte, že ji máte. Vhodná pro veškeré sportovní aktivity nebo pouze jako fashion doplněk.

 

*materiál* - KIMKO úplet

*složení* - 90% PES + 10% EL

*gramáž*- 190 g/m2

*Oeko-Tex Standard 100*

*česká výroba*

*uni velikost* : 8,5-9 cm výška, 22-22,5 cm šířka

*dvouvrstvá*

*flatlockový steh*

490 Kč
Skladem (>5 ks)

Chci, aby Domi wild art byla značka. Značka pod kterou najdete věci lokálních tvůrců, které nesou můj design. S touhle myšlenkou jsem si nějakou dobu hrála a tak není náhoda, že mi vesmír poslal do cesty Denču, která tady v Beskydech šije čelenky Čelendy .

 

Denča o sobě a Čelendách napsala :

,, Začít tvořit něco svého byla myšlenka, která mě neustále doprovázela už nějakou dobu.
U každodenní práce u počítače, která mě skutečně na plný úvazek baví, jsem potřebovala i svůj čas pro odreagování. Tvůrčí práce, která by mohla přinášet radost i ostatním byla jednoznačně ideálním propojením. Není nad ten pocit, sednout si k šicímu stroji s výhledem na ty naše beskydské kopečky, a pod rukama vytvářet kousek štěstí.

Kdo mě dobře zná, tak ví, že čelenky ke mě patří a na mých životních cestách mě neustále doprovázejí. Chtěla bych svým šitím přinášet originalitu a hravost, kterou jsem i já při výběru vždy hledala.

Čelendy jsou pro všechny, kteří se chtějí něčím odlišit a milují pestrost, volnost a nespoutanost.
Vše, co nám ukazují nejen hory, ale i život kolem nás.”

Kategorie: Autorské čelenky
Zpět do obchodu