Vandráček Život na Měsíci

Tento menší divoký kousek je vhodný třeba jako talisman na zpětné zrcátko, jeho celková délka je cca 25 cm, průměr kulatinky cca 6 cm. 

Baví mě, že kulatinka není symetrická, prostě tak, jak příroda vytvořila. 

888 Kč
Skladem (1 ks)

Jsou určeni pro divoké nespoutané duše, které chtějí vandrovat světem i nesvětem stejně jako já.
Není to lapač snů, ale naopak Vás může doprovázet na cestě k jejich uskutečnění. Záleží na Vás jestli ho pověsíte na zpětné zrcátko, na stěnu útulné obytné dodávky nebo nad postel, kde Vám bude připomínat, že si před spaním máte své sny správně přát, vizualizovat a věřit v jejich splnění, protože : ,,Když si něco doopravdy přeješ, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.” - můj nejoblíbenější citát z úžasné knihy Alchymista od Paula Coelha.
Nebo si Vandráčka pověsíš třeba nad gauč, protože se Ti prostě jen líbí, to už je na Tobě, jaký záměr mu dáš.
Vandráček je celý vyrobený ručně a každý je jiný a originální. Na dřívku je mnou malovaný nebo vypalovaný obrázek. Zdobí jej korálky, které jsou z roztrhaných náramků, pírka, bukvice, šišky a jiné poklady z přírody. Společným znakem je dřevěný korálek s malým vypáleným obrázkem. ✨
Jeho části se dotkly země i nebe. Každý je absolutním originálem překypující energií z kombinace darů přírody, vesmírné inspirace a naplno prožitého vloženého času počínajícím hledáním pokladů v lese.

Kategorie: Vandráčci
Zpět do obchodu