Vandráček Fáze měsíce přírodní

Vandráček s vypáleným motivem. 

Tento originální kus má celkovou délku cca 35 cm, je tedy vhodný spíše jako dekorace na stěnu. Průměr kulatinky je cca 8 cm. 

1 000 Kč
Vyprodáno

Jsou určeni pro divoké nespoutané duše, které chtějí vandrovat světem i nesvětem stejně jako já.
Není to lapač snů, ale naopak Vás může doprovázet na cestě k jejich uskutečnění. Záleží na Vás jestli ho pověsíte na zpětné zrcátko, na stěnu útulné obytné dodávky nebo nad postel, kde Vám bude připomínat, že si před spaním máte své sny správně přát, vizualizovat a věřit v jejich splnění, protože : ,,Když si něco doopravdy přeješ, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.” - můj nejoblíbenější citát z úžasné knihy Alchymista od Paula Coelha.
Nebo si Vandráčka pověsíš třeba nad gauč, protože se Ti prostě jen líbí, to už je na Tobě, jaký záměr mu dáš.
Vandráček je celý vyrobený ručně a každý je jiný a originální. Na dřívku je mnou malovaný nebo vypalovaný obrázek. Zdobí jej korálky, které jsou z roztrhaných náramků, pírka, bukvice, šišky a jiné poklady z přírody. Společným znakem je dřevěný korálek s malým vypáleným obrázkem. ✨
Jeho části se dotkly země i nebe. Každý je absolutním originálem překypující energií z kombinace darů přírody, vesmírné inspirace a naplno prožitého vloženého času počínajícím hledáním pokladů v lese.

Kategorie: Vandráčci
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu